Skip to content

Usługi dla biznesu

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie budowane na współpracy z wieloma firmami, przygotowaliśmy szeroką ofertę profesjonalnych usług dla biznesu. Począwszy od kompleksowej obsługi floty, poprzez szereg usług logistycznych, kończąc na gwarancji mobilności oraz wynajmie pojazdów.

Do wszystkich zleceń podchodzimy bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Dlatego każde z nich jest w pełni ubezpieczone i obsługiwane przez profesjonalnych, odpowiednio dobranych jockeyów. Daje to nam unikalną możliwość podjęcia się każdego zadania, niezależnie od typu pojazdu oraz lokalizacji.

Duża ilość zrealizowanych zleceń pozwoliła nam nie tylko na zbudowanie ogromnego doświadczenia, ale również na wyselekcjonowanie właściwej sieci punktów obsługi pojazdów – począwszy od serwisów mechanicznych, poprzez serwisy opon, myjnie i studia auto detailingowe. 

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, nasza firma współpracuje z wieloma autoryzowanymi dealerami na terenie całego kraju.

Picture_Offer-Business_Fleet

Obsługa floty

Dysponując dużą grupą wykwalifikowanych kierowców, współpracując z szeroką siecią warsztatów, myjni oraz studiów auto detailingowych, oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę firmowej floty pojazdów. Zostaw to nam!

Picture_Offer-Business_ChangingTyres

Usługi pokontraktowe

Szeroki wachlarz usług dedykowany klientom flotowym daje możliwość zabezpieczenia poktraktowych pojazdów. Jesteśmy specjalistami nie tylko w odbiorze pojazdów ale też i wielu innych usługach które pozwalają zakończyć usługę wynajmu na najwyższym poziomie.

Picture_Offer-Business_Rejestracje

Rejestracje pojazdów

Posiadamy zdolności, umiejętności i zespól gotowy zarejestrować pojazdy w każdym miejscu w kraju. Jesteśmy w stanie wykonać wysokowolumenowe zlecenia w dużych aglomeracjach., dzięki czemu zabezpieczamy duże podmioty w tym zagadnieniu.

Picture_Offer-Business_NightDriver

Relokacja pojazdów

Gdziekolwiek znajduje się Twój pojazd będzie przez naszych Jockeyów dostarczony pod wskazany adres. Elektroniczny protokół pokazuje stan przekazania pojazdu i gwarantuje spokój naszym klientom. Dostarczamy duże floty pojazdów w jednym czasie.

Picture_Offer-Business_Driver

Wydanie nowych aut

Nie tylko odbierzemy nowy pojazd od dealera, ale także przygotujemy go do wydania. Zarówno dokumentacyjnie jak i technicznie. W miarę potrzeb doposażymy zatankujemy i naturalnie przetransportujemy pod wskazany adres wręczając kluczyki finalnemu użytkownikowi.

Picture_Offer-Business_CarTransfer

usługi stokowania

Świetna lokalizacja na terenie Warszawskiego Mokotowa, kapitalny dojazd od tras wlotowych To atuty bezsporne naszego monitorowanego placu z zapleczem technicznym i myjczym. Zapewniamy pojazdom dobre warunki, zaś klientom którzy zlecają nam usługę spokój i pełne bezpieczeństwo.

Picture_Offer-Business_CarWash

Myjnia

Współpracujemy z siecią profesjonalnych myjni ręcznych, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość usługi – rezerwacja wizyty i transfer pojazdu. Nasi kierowcy odbiorą i dostarczą pojazd w miejscach wskazanych przez klienta. Zostaw to nam!

Picture_Offer-Business_Detailing

Detailing

Poddaliśmy ocenie i selekcji studia auto deatilingu, co daje nam możliwość zaproponowania usługi zgodnej z wymaganiami klienta oraz zagwarantowania najwyższej jakości. Nasi kierowcy zajmą się logistyką. Zostaw to nam!

Picture_Offer-Business_CarRepair

Serwis pojazdu

Przegląd okresowy, awaria czy wizyta w stacji kontroli pojazdów. Zapewniamy transfer pojazdu do warsztatu wskazanego przez klienta lub rezerwujemy wizytę w jednym z profesjonalnych serwisów, z którymi współpracujemy. Zostaw to nam!

Call Now Button