Skip to content

Kim są Jockeye?

Firma Jockeye kompleksowo i profesjonalnie świadczy usługi w zakresie odpowiedzi na wszelkie potrzeby związane z użytkowaniem pojazdu.

Jesteśmy po to by każde życzenie związane z potrzebą relokacji, odprowadzenia pojazdu zostało bardzo profesjonalnie zabezpieczone przez nasz zespół. Jockeye przyjmą przekazany przez Ciebie pojazd i dostarczą we wskazane przez Ciebie miejsce.

Nasza praktycznie nieograniczona oferta zapewnia Ci szeroki wachlarz możliwości współpracy:

• usługi relokacji pojazdu
• odprowadzenie samochodów we wskazane miejsca adresowe,
• usługa D2D- serwis, myjnia samochodowa, badanie techniczne pojazdu,
• usługi pokontraktowe dedykowane dużym flotom
• usługi rejestracji pojazdów
• wszelkie inne usługi okołomotoryzacyjne

Dodatkowo możesz nam zlecić obsługę flot, odstawienie samochodu do serwisu, awaryjne uruchomienie pojazdu, zrobienie zakupów, dostarczenie kwiatów, doręczenie przesyłki oraz wiele innych zadań, które zajmują Twój cenny czas!

Dysponujemy solidną i wysoko wykwalifikowaną kadrą, która bardzo dobrze zna topografię zarówno Warszawy, jak i innych miast. Nasi jockeye mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów i odpowiednimi kwalifikacjami. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, dyskrecję, terminowość, dyspozycyjność i, co najważniejsze – spokój w korzystaniu z pojazdu

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Swoje usługi realizujemy na terenie Warszawy i okolic, a także w innych miastach Polski.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Call Now Button