Skip to content

Klient indywidualny

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie budowane na współpracy z wieloma firmami, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług dla klientów indywidualnych.  Począwszy od wymiany opon i usług serwisowych, poprzez transfer na lotnisko, kończąc na badaniu technicznym pojazdu.

Do wszystkich zleceń podchodzimy bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Dlatego każde z nich jest w pełni ubezpieczone i obsługiwane przez profesjonalnych, odpowiednio dobranych kierowców. Daje to nam unikalną możliwość podjęcia się każdego zadania, niezależnie od typu pojazdu oraz lokalizacji.

Duża ilość zrealizowanych zleceń pozwoliła nam nie tylko na zbudowanie ogromnego doświadczenia, ale również na wyselekcjonowanie właściwej sieci punktów obsługi pojazdów – począwszy od serwisów mechanicznych, poprzez serwisy opon, myjnie i studia auto detailingowe. 

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, nasza firma współpracuje z wieloma autoryzowanymi dealerami na terenie całego kraju.

Klient indywidualny

Wymiana opon

Sezonowa wymiana opon. Począwszy od rezerwacji terminu w jednym z  serwisów, z którymi współpracujemy aż po kompletny proces logistyczny. Nasi kierowcy odbiorą i dostarczą pojazd w miejscach wskazanych przez klienta. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Serwis pojazdu

Przegląd okresowy, awaria czy wizyta w stacji kontroli pojazdów. Zapewniamy transfer pojazdu do warsztatu wskazanego przez klienta lub rezerwujemy wizytę w jednym z profesjonalnych serwisów, z którymi współpracujemy. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Transfer pojazdu

Posiadamy szeroką grupę profesjonalnych kierowców, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie i bezpiecznie wykonać proces relokacji pojazdów. Niezależnie od miejsca oraz typu samochodu gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Myjnia

Współpracujemy z siecią profesjonalnych myjni ręcznych, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość usługi – rezerwacja wizyty i transfer pojazdu. Nasi kierowcy odbiorą i dostarczą pojazd w miejscach wskazanych przez klienta. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Transfer na lotnisko

Wyjazdy służbowe, obsługa konferencji czy odbiór kontrahentów z lotniska. Nasza firma gwarantuje wynajem odpowiedniego pojazdu oraz profesjonalnego kierowcy. Wykonamy tą usługę niezależnie od pory i lokalizacji. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Detailing

Poddaliśmy ocenie i selekcji studia auto deatilingu, co daje nam możliwość zaproponowania usługi zgodnej z wymaganiami klienta oraz zagwarantowania najwyższej jakości. Nasi kierowcy zajmą się logistyką. Zostaw to nam!

Klient indywidualny

Wynajem Van

Dysponujemy szeroką flotą pojazdów – zarówno dostawczych, jak też wieloosobowych. Począwszy od obsługi konferencji, po transport dowolnych materiałów, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci odpowiedni pojazd. Zostaw to nam!

Call Now Button