Skip to content

Usługi concierge

Jockeye to lider rynku concierge. Dlatego stale i systematycznie rozszerzamy zakres usług gdzie naczelnymi wartościami jest indywidualne podejście, profesjonalna obsługa i dbałość o każdy detal. Począwszy od troski o pojazdy klasyczne, poprzez transfer motocykla, po pomoc w codziennych obowiązkach – chętnie pomożemy. A może potrzebujesz usługi spoza naszego katalogu? Przejdź do zakładki kontakt i wypełnij formularz lub skontaktuj się z naszą infolinią 505145000.

Concierge

Samochody klasyczne

Dysponując dużą grupą wykwalifikowanych kierowców, będących zarazem miłośnikami pojazdów klasycznych, oferujemy profesjonalną usługę relokacji. Na życzenie klienta pojazd może być transportowany autotransporterem. Zostaw to nam!

Concierge

Transfer motocykla

Wśród naszych kierowców znajdziesz również motocyklistów, którzy są wstanie dostarczyć Twój motocykl w wyznaczone miejsce. Serwis, myjnia, kosmetyka i detailing czy może zlot motocyklowy. Podejmiemy się każdego z wymagań. Zostaw to nam!

Concierge

Dostawa kwiatów

Imieniny, urodziny czy może inna okazja? Oferujemy dostawę pięknego bukietu kwiatów. Skorzystaj z wyjątkowej oferty jednej z kwiaciarni, z którymi współpracujemy lub wskaż skąd mamy odebrać bukiet. Resztą się nie przejmuj. Zostaw to nam!

Concierge

Rozruch pojazdu

Pojazdy klasyczne, jak i pojazdy nowe czasami wymagają pomocy przy rozruchu. Niezależnie do lokalizacji czy typu pojazdu (samochód, motocykl, skuter), nasi specjaliści dysponują właściwym wyposażeniem żeby pomóc Ci w tej kwestii. Zostaw to nam!

Concierge

Dostawa paczek

Nagła dostawa paczki, przewiezienie dokumentów czy odbiór nietypowej przesyłki nie stanowią problemu dla naszych pracowników. Dysponujemy również materiałami umożliwiającymi zabezpieczenie przewożonego ładunku. Zostaw to nam!

Concierge

Zakupy

Planujesz zakupy? Możemy pomóc. Skorzystaj z naszego transportu i wybierz się na wymarzone zakupy nie przejmując się parkowaniem. Nasi kierowcy chętnie przyjadą we wskazane miejsce i odwiozą Cię do domu po zakończonych zakupach. Zostaw to nam!

Call Now Button